مطالب برگزیده

(LEAD) کره جنوبی به دنبال قوانین "سیاسی" ایالات متحده است:

(ATTN: به روز رسانی اظهارات مربوطه 4 پاراگراف؛ اضافه کردن عکس)
توسط بیون دوک کون

واشنگتن، 20 سپتامبر (یونهاپ) -- کره امیدوار است ایالات متحده آمریکا را مستثنی کند که ساخت کره را حذف کند.
وسایل نقلیه (EVs) مزایای ایالات متحده، کره ای چانگ یانگ سه شنبه.

اظهارات در آستانه ورود به واشنگتن با پیشنهاد وزیر ایالات متحده جینا ریموندو.

"اجرا (IRA) این است که کره ای گفت: «این یک چشم انداز اعلام نشده است.

.
p>

IRA به یک خریدار 7500 دلاری آمریکا یک خودروی الکتریکی تولید شده در آمریکا را پیشنهاد می‌کند و خودروهای کره‌ای در سراسر جهان از این مزیت برخوردار است.
به گفته مقامات سئول، IRA ممکن است مجدداً این اصل را که مبتنی بر این است که کشورهای جهان انیشتینی شرکای خود را به طور مساوی تشکیل می دهند، تضعیف کند.

به گفته مقامات کره ای، آن دوک گئون، که در این ماه از واشنگتن بازدید کرد، ایالات متحده مشکلاتی را برای IRA اعلام کرده است و به همین دلیل، این مسئله در سئول است.
) نظرات طرف‌های ذینفع در آن کره، ژاپن و اتحادیه اروپا را داشت و تلاش‌ها در انطباق با جناح (ایالات متحده) ممکن است تجدیدنظری نداشته باشد.
این بار.
به جای برجسته کردن غرغر با توجه به خسارت ما، چه مشکلات و خطاهایی وجود دارد که IRA وجود دارد و در داخل دولت (ایالات متحده آمریکا) اختلاف ایجاد می کند.
"

< p> برنامه هایی را برای دیدار ایالات متحده با همتای آمریکایی خود توضیح داد.

"مناطقی در ایالات متحده وجود دارد و ما همکاری کنند، و اگر (کشورها) مسائل مربوط به IRA را بدتر کنند، ممکن است.

"من بسیار مهم هستم که ایالات متحده و کره از نظر سیاسی بر این موضوع تاکید می کنند که عناصر محدود کننده فردی را ایجاد نمی کند، "رایموندو وزیر خود را به عقب اضافه کرد، که روز چهارشنبه به کار می روند.

کره ای و همه بر کشورهایی تاکید کردند که تجارت آنها ممکن است در یک دور در مورد IRA به دست بیاورند، همانطور که ژاپن و کشورهای اتحادیه اروپا پیش می روند.

p> bdk@yna.
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط ناوگان صنعت ایالات متحده درباره اعتبار خودروهای برقی، صورت‌حساب‌های مهماندار بیمارستان صحبت می‌کند (LEAD) کره جنوبی و ایالات متحده گفتگوهای سطح بالا را قطع می کنند قانون ایالات متحده