مطالب برگزیده

حواله یوان به چین - نرخ حواله یوان

در حال حاضر انجام معاملات تجاری بین المللی به دلیل قدغن ها و با دلار انجام پذیرد بسیار پرهزینه شده است. به عنوان مثال کارمزد ارسال به رخ دلار در بهترین حالت، برای هر مبلغی توسط صرافان در کشور بین 100 الی 200 دلار است. این رقم در مقایسه با حوالجات یوان( یوان به چین) و هزینه ارسال پول به چین از طریق یوان، کارمزد بی‌حد بالایی دارد. های بالای 50 هزار یوان، کارمزدی بابت پرداخت ندارد و کمتر از این پول هم بین 50 تا 200 یوان در غایت خرج بر است.

انجام حوالجات دلاری، یورو و یا پوند به صورت ارسال سوئیفت، معمولاً بین 3 تا 7 روز کاری زمان بر است. اما در های یوان این زمان می تواند تا کمتر از 1 روز نیز کاهش پیدا کند.ارز یوان به دلیل شرایطی که در اقلیم چروک دارد و اهتمام بخت آژنگ در تحت نگه داشتن ارزش آن به راهبر به صرفه وجود داشتن واردات از چین به منظور تجار برونی می باشد. از همین رو یوان لاینقطع دارای نرخ بسیار قابل تری برای تجار و واردکنندگان می باشد.

ترجمه ویدئو خانم یوان ین دابل دایموند ژنس دراکسپو ویژن قسمت دهم

يوان امروز | ارزانترین یوان به چین | ارسال یوان با کمترین کارمزد -

یکی دیگر از انواع یوآن به چین، ‌ی شرکتی است. در این نوع خریدار و فروشنده، اشخاص حقوقی هستند. گردش حساب‌های شرکت‌های‌ خریدار و فروشنده، نوع حساب‌ها، اسم بانک و میزان مبلغ در این منوال انتقال اهمیت دارد. معمولاً برای ارسال یوآن به چین در مبالغ بالا از این روش استفاده می‌کنند.

ABC bank چین از سال ۲۰۱۳ تا به امروز به آغاز بزرگترین بانک جهان بر اساس میزان دارایی شناخته می‌شود. اکثر تُجار و فروشندگان چینی در این بانک حساب دارند. از این رو بسیار از خریداران ایرانی زمانی که قصد واردات کالاهای منسوب به چین را دارند باید جهت تسویه با ایمن‌سازی کنندگان خود از سیستم یوآن به موسسه اقتصادی ABC استفاده کنند. شرکت بازرگانی آوات این امکان را دارد تا برای شما هموطنان گرامی که قصد انجام یوآن به بانک ABC را دارید خدمات فرض را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

یوان شخصی | بهترین ارسال یوان، شخصی، شرکتی -

الف- . داخلی یوان یا بهتر بگوئیم بانکی از داخل چین، شاید یکی از کاربردی ترین هاست. معنی داخلی این است که توسط رابط خدمات ارزی وندا در داخل چین این نوع انجام می‌شود. داخلی از لحاظی شاید نسبت به بانکی بهتر باشد. از نظر دوران فرستادن به حساب گیرنده، این فروش حواله یوان چین | حواله یوان به چین -- همیشه در کنار شماییم سریع‌تر است. درست مثل اینکه یک و نقل و نقل داخلی در ایران ارسال شود. در بدترین وضعیت ۲۴ ساعت به مقصد خواهد رسید.

ب- . با وجود اینکه راه‌های مختلفی برای ارسال پول به چین بود دارد، اما مربوط به بانک همچنان محل خود را محفوظ داشته است. علت را باید در این دانست که بانکی خصوصاً در نقل و انتقالات و معاملات شرکتی مستندتر است. شرکت‌ها چه در ایران و چه در چین به‌سبب مرقوم قانونی معاملات با یکدیگر از این قسم افزون‌تر استقبال می‌کنند. مربوط به بانک به یوان هم از کشورهای همسایه قابل اجراست و هم می‌توان آنر را به صورت داخله فرستادن نمود. در توضیح داخلی در پاراگراف قبلی توضیح بیشتری داده ایم.