مطالب برگزیده

دستگاه تصفیه هوا  - قیمت دستگاه تصفیه هوای شیائومی

همانطور که از نامش پیداست یک سیستمی میباشد که هوا را تصفیه مینماید و در واقع آلودگی های هوا ، ویروس ها ، موجود ذره‌بینی ها ، و بوی غذا و سیگار را به علت فیلتر ها از گرداگرد پاکیزه مینماید .تصفیه هوا مورد تلنگ هر خانه یا فضای اداری ، تجاری میباشد و توصیه میشود به افرادی که بیماری آلرژی یا آسم دارند یا عارضه قلبی حتما " ازین...

همانطور که از نامش پیداست یک سیستمی میباشد که هوا را تصفیه مینماید و در واقع پلیدی های هوا ، ویروس ها ، باکتری ها ، و بوی مائده و سیگار را به سبب فیلتر ها از محیط پاک مینماید .تصفیه هوا مورد نیاز هر بیت یا فضای ، تجاری میباشد و وصیت میشود به افرادی که بیماری آلرژی یا نفس‌تنگی دارند یا بیماری قلبی حتما " ازین دستگاه استفاده نمایند .

تجربه دستگاه تصفیه کننده هوا هانیول مدل Air Touch

دستگاه تصفیه هوا نی نی سایت دستگاه تصفيه هوا

کاربر گرامی، ضمن سپاس‌داری از جنابعالی جهت اطمینانی که به نظرات فنی کارشناسان فروش مجموعه تخصصی دماتجهیز دارید، واجب به ذکر است اصولا تعیین و انتخاب برند محصول موردنظر براساس سابقه ، قدرت برند ، خدمات و قیمت محصول نهایتا توسط ار تعیین میگردد. اما در زمینه تصفیه های هوا، اغلب کاربران و خرید دستگاه تصفیه هوااران برندهای پرفروشی مانند آی ایر، شارپ ، نئوتک ، پارس خزر و سانیو را با توجه به کیفیت، قیمت و خدمات بعد از فروش آنها انتخاب و می‌نمایند.چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیم‌گیری برای اطوار دستگاه تصفیه هوا مورد نیاز دارید، می‌توانید پس از تماس با کلکسیون دماتجهیز و سوالات خود را مطرح نمایید.قیمت کلیه تصفیه کننده هوا خانوادگی در دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد عنایت مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است.

 زمان تحویل : ارسال رایگان و 4 روزه در تهران ارسال به شهرستان ها تا 3 روز کاری رنگ مشکی این دستگاه دارای قیمت متفاوتی است.

قیمت دستگاه تصفیه هوا همراه دستگاه تصفیه هوا

تمامی فیلترهای دستگاه تصفیه هوای خانگی نیاز به تعویض پیاپی ندارند، اما فیلتر های قابل تعویض بهتر است، به رخسار سالاسال یا دو سال یک دفعه جایگزین شوند. برخی از دستگاه های تصفیه هوا دارای حسگر برای ارائه زمان تعویض فیلتر ها می باشند و در صورت گرفتگی فیلتر بیش از حد مجاز، آن را بر رخ نمایشگر و یا با چراغ نشان می دهند. فیلترهای اولیه و ثانویه قابلیت شستشو دارند و در سیما گرفتگی می توان آنها را به صورت دوره ای پاک کرد. منتها صافی های کربنی و هپا با توجه به مکانیزم تصفیه آنها قابلیت شستشو و باد گرفتن را ندارند و باید به ریخت سالیانه تعویض شوند.

برخی از فروشندگان دستگاه های تصفیه هوا، اداع دارند که دستگاه تصفیه هوا با فیلتر قابل شستشو ارائه می دهند. این ادعا نمی تواند صحیح باشد، دلیل آن هم این است که، فیلتر کربن و هپا، میزان معینی از ظرفیت برای تصفیه هوا را دارد و بعد عفو این زمان، دیگر کارایی خود را از دست می دهد و حتما باید تعویض شود.