مطالب برگزیده

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲

در این مقاله هر چیزی مرتبط به لیزر را بررسی و برای شما بازگو کرده ایم.

به گزارش بازرگانی، تا به امروز بیشتر افراد در مورد لیزر موهای زائد شنیده اند. بعضی از آنها آن را معجزه می‌دانند و بعضی دیگر می‌گویند که اجرا این کار هیچ فایده‌ای ندارد و افراد دیگر هم از لیزر و عوارض آن می‌ترسند. در هر صورت به وسیله لیزر حتی می‌توان سنگ و آهن را برید، حال اگر شما آشنایی چندانی با لیزر ندارید و فکر می‌کنید که بی‌ثمر است یا قبلاً تجربه‌ی ناخوشایندی داشته‌اید این نوشته برای شماست. در این مقاله هر چیزی مربوط به لیزر را بررسی کرده‌ایم و برای شما بازگو کرده ایم.

یکی از مؤثر ترین و است که با استفاده همزمان و سه بعدی از بهترین طول موج‌های حذف موهای زائد یعنی سه طول موج ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴ نانومتر بسیار محبوب شده. این پیشرفته دارای فناوری Quattro TM نیز هست و با اسپات سایز بسیار بزرگ، حوزه جوراجور و بسیار وسیع حتی به مساحت ۶۰۰ تا ۹۰۰ سانتی متر چهارگوشه را نیز پوشش خواهد داد. این ویژگی تیتانیوم باعث شده که وقت زمان زمان شفا بیمار تا چهل درصد کاهش پیدا کند. با استفاده از لیزر تیتانیوم و بهره برداری از فناوری In-Motion، یک لیزر مؤثر و ایمن برای موهای زائد کالبد در سطح مزید از ورقه بازگشت کننده فراهم خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌های وجود خنک عملگر آن می‌باشد که لیزر را در طول درمان برای بیمار آسان می‌کند و افراد در این مدت هیچ سوزش و رنج و سوختگی را احساس نمی‌کنند.

لیزر تیتانیوم 2021 - کلینیک ژنوم دکتر اسماعیل زاده/Dr.Esmaeilzade

لیزر تیتانیوم پلاس ۲۰۲۱ | ارزانترین شناخت لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ اصلی -

چنانچه از نام این برمی‌آید، فناوری پیشرفته کیوسوئیچ به کار رفته در این لیزر، امکان استعمال همزمان از دو طول موج ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتری را برای کاربران خود فراهم می‌آورد. مدت زمان اجرا پالس‌های بسیار قوی لیزر در این بسیار کوتاه و در حد ۶ نانوثانیه بوده و همین امر باعث می‌شود که عجله عمل و سلامت لیزر کیوسوئیچ به کوه طور قابل توجهی ازدیاد یابد. تأثیرات درمانی این حاصل در بلندمدت قابل رؤیت خواهد بود. 

بنابراین اگر شما نیز می‌خواهید از امکانات یک لیزر پیشرفته با قابلیت از آشکار بردن جای تتو و خالکوبی و نوجوان سازی پوست بهره‌مند شوید، اعلام ما به شما است. این با تشجیع کلاژن سازی و اثربخشی صاف بر روی رنگدانه‌های پوست، بدون هیچ گونه عارضه جدی درمان نقایص پوستی را به دستور احسن اجرا می‌دهد.

به دلیل مجهز هستن به دو طول‌موج دایود 808 و الکساندرایت 760 نانومتری برای اشکال پوست‌های روشن و سبزه مناسب است. طول‌موج بلند دایود با انرژی و قدرت نفوذ بالا توسط رنگ‌دانه‌های سطحی پوست منحرف نشده و مستقیم به کنه پوست نفوذ می‌کند. درنتیجه بهترین گزینه برای درمان پوست‌های برنزه و سبزه است.

لیزر تیتانیوم سوپرانو ۲۰۲۲ | بهترین خرید لیزر تیتانیوم 2023 -

ی به‌جهت از بیدار بردن موهای زائد است که با فناوری کولینگ قوی سبب بازتعریف درمان موی زائد با بهر‌ه‌گیری از تکنولوژی لیزر شده است. لیزر تیتانیوم با شلیک هم‌زمان امواج مختلف لیزر می‌تواند به‌طور مؤثر تارهای مو را نشانه قرار دهد. علاوه بر این تیتانیوم دارای فناوری خنک‌کننده ICE PLUS است که از گرم شدن بیش‌ازحد و مهلکه سوختگی پوسته در هنگام درمان، جلوگیری می‌کند.

قابلیت‌ها پیشرفته و جدید سبب شده تا درمان برای بیماران مختلف با هر نوع رنگ و تناژ پوستی ایمن، راحت و مؤثر باشد. از بهر مثال درمان با لیزر تیتانیوم حتی برای پوست‌های برنزه نیز قابل انجام بوده و بیم سوختگی و آسیب به پوست وجود ندارد. در ادامه خواسته به مشخصات فنی، قابلیت‌های ، مزایا و خراج آن و نحوه خرید سوپرانو تیتانیوم اشاره می‌شود.

لیزر تیتانیوم یک شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ اصلی لیزر کارآمد است که با قابلیت‌های پیشرفته درمانی سریع، ایمن و مؤثر را برای انواع تایپ‌های پوستی ارائه می‌دهد. در ادامه به قابلیت‌های آشنا می‌شویم: